HOTEL VICTORIA***

Zapraszamy do stylowej restauracji
w klimacie Art déco.

HOTEL VICTORIA

Stylowa Restauracja

Wizyta w Restauracji Hotelu Victoria to wspaniała okazja rozsmakowania się 
w znakomitej kuchni w pięknych, stylowych wnętrzach.

RESTAURACJA HOTELU VICTORIA***

Znakomita Restauracja

Wizyta w Restauracji Hotelu Victoria to nie tylko okazja do podróży kulinarnej. Jej wnętrza przenoszą Gości do lat 20. ubiegłego stulecia, kiedy było to najmodniejsze we Włocławku i najbardziej ekskluzywne miejsce spotkań i oficjalnych przyjęć. Atmosferę tamtych czasów pozwalają poczuć tu dziś inspirowane stylem art deco rzeźby, szlachetne tapety z kamieniami Swarovskiego, stylowe meble i… rzecz jasna – światło: lampy, plafony, kinkiety, oryginalne kasetony.
W menu Restauracji Victoria dominuje kuchnia francuska, austriacka, staropolska oraz kujawska –
w wyrafinowanej i gustownej oprawie. Jak smakuje? Przekonać się można codziennie między godziną 11.00 a 22 .00 wieczorem. Zapraszamy! Restauracja może pomieścić 40 Gości.

HOTEL VICTORIA***

Kawiarnia & Bar

Klimat przedwojennego Włocławka jeszcze wyraźniej poczuć można w hotelowej Kawiarni – z kredensami i bufetami wzorowanymi na stylu art deco, pośród galerii fotografii dawnego Włocławka ­- przy okrągłych stolikach i przy najlepszej w mieście kawie oraz herbacie! Wyśmienite wyroby cukiernicze podajemy ze smakiem i uśmiechem. W karcie wyborne trunki. W tle nastrojowa muzyka. Kawiarnia pomieścić może około 20 osób i zaprasza Państwa w okresie jesienno-zimowym w godzinach od 11.00 do 22.00.

Niezwykłą aurę hotelu dopełnia wizyta w lobby barze, który oferuje i chwilę wytchnienia, i wyborne trunki, i sentymentalną podróż do lat świetności Victorii, którą podziwiać można na jedynym zachowanym jej zdjęciu z początków ubiegłego stulecia. Miejsc siedzących jest tutaj dla sześciu osób, a bar czynny jest również do godziny 22.00.