HOTEL VICTORIA***

Zapraszamy do naszych 
pięknych, stylowych wnętrz

HOTEL VICTORIA***

Apartamenty

 (w liczbie dwóch)

Składają się  z saloniku oraz odrębnej części  sypialnej. Dyskretne oświetlenie, stylowe kolaże z replikami grafik i fotografii dawnego Włocławka na ścianach, stylizowane meble prestiżowej firmy Kler, szykowne tkaniny… oraz oczywiście wszelkie oznaki i wymogi nowoczesności: klimatyzacja, plazmowy telewizor (zarówno w saloniku jak i sypialni), telefon, modemowe łącze internetowe, a nawet  – nagłośnienie w łazience. Tu – oprócz hydromasaży – sauna, czy suszarka do włosów! Wytwornie na każdym kroku.

HOTEL VICTORIA***

Pokoje dwuosobowe

 (w liczbie osiemnastu)

Choć każdy pokój Victorii jest inny, wszystkie łączy wytworność i intymność, przede wszystkim zaś niepowtarzalny klimat czerpiący natchnienie ze stylów królujących w latach międzywojennych. Meble jak w eleganckim salonie, sztukaterie, delikatne wzory tapet, stosownie podkreślone oryginalnym światłem. Na ścianach dawne fotografie – kolaże klimatów minionych epok. W łazienkach głośniki połączone z plazmowym telewizorem albo radiem; natrysk z hydromasażem, suszarka do włosów, a na ścianach wszystkich łazienek – szlachetny trawertyn.

HOTEL VICTORIA***

Pokoje jednoosobowe

(w liczbie trzech)

Jednoosobowe pokoje Victorii tchną spokojem i atmosferą, która sprzyja pracy lub – wedle natchnienia – relaksowi. I jak w innych pokojach wszędzie klimat lat dawnych: wspomnienia w fotografiach, wytworność i elegancje w każdym elemencie i detalu wyposażenia – meblach, obiciach, w wystroju ścian oraz w oświetleniu.

Cennik Hotelu Victoria***

  • Pokój jednoosobowy: 250 PLN
  • Pokój dwuosobowy :  300 PLN
  • Pokój trzyosobowy :  400 PLN
  • Apartament (2 os)380 PLN
  • Dostawka dla trzeciej osoby: 100 PLN
  • Łóżeczko turystyczne dla dziecka: 40 PLN

5% ZNIŻKI PRZY REZERWACJI PRZEZ NASZĄ STRONĘ.

Podane ceny zawierają śniadanie po noclegu. Parking niestrzeżony, monitorowany: 20 zł za dobę.